Sushi chef

Sushi Chef na Bemowie to absolutne must-try, jeśli chodzi o sushi! ✨ Jestem mega zadowolona z tego miejsca! Sushi jest naprawdę smaczne i zawsze świeże. ☺️ Co najlepsze, mają ekspresową dostawę, więc często zamawiam, kiedy mam ochotę na coś dobrego. Jeśli jesteś fanem sushi i mieszkasz na Bemowie, to naprawdę nie możesz przegapić Sushi Chef! 🍣🚀


Przepyszne jedzenie - zarówno sałatki Goma wakame i Kimchi, jak i zupa miso oraz krewetki w tempurze. Duży wybór sushi z których najbardziej przypadły mi do gustu Tamago Rolls, Futomaki z pieczonym łososiem oraz California Aburi. Z pewnością odwiedzę to miejsce jeszcze nie jeden raz 😋

Niestety tylko kilka zdjęć, bo nie mamy szału na robienie zdjęć wszystkiego i wszystkich 😆 ale! Jestem/jesteśmy stałymi bywalcami Sushi Chef, a często zamawiamy również z dostawą - jednak wiadomo, zawsze najlepiej smakuje na miejscu ♥️ choć dostawa w Sushi Chef jest ekspresowa i równie pyszna!!

Co do samego sushi... obłędne. Bardzo smaczne i różnorodne rolki, dla każdego coś dobrego się znajdzie! Kocham sushi całym sercem, wielokrotnie sprawdzone różne miejsca, ale w Warszawie Sushi Chef zajmuje pierwsze miejsce - niezależnie od innych mistrzów sushi, zawsze jest WOW🥰 Niezliczona ilość zdjęć na niebo zadowolenia dla podniebienia i brzucha, to bez wątpienia!

Nie wolno pominąć rzeczy, które czasami dostajemy gratis od mistrzów sushi - mniam!

Dziękujemy, polecamy i standardowo do zobaczenia!

Najlepsze sushi w Warszawie według mojej oceny - zawsze smaczne, zaskakujące i pięknie podawane. Duże rolki, obfita ilość ryby i dodatków - pełen profesjonalizm oraz najwyższa jakość - Uważam, że warto spróbować.

Lubię to sushi, zwykle zjadam ze smakiem. Jednak ostatnim razem, zamawiając zestaw Nigiri Set Delux, nie było tam nigiri z krewetką, a zamiast tego było kolejne sushi z łososiem... Nikt mi nie poinformował, że nie będzie krewetek. Wcześniej czasami miałam wrażenie, że coś jest nie tak przy moich zamówieniach, ale tego nie sprawdzałam. Tym razem jednak sprawdziłam i rzeczywiście coś było nie tak. Szkoda, bo lubię zamawiać od nich, ale powinni informować o takich rzeczach...

Dawno nie jadłam tak pysznego sushi! Dużo ryby, a nie ryżu. Ładnie podane, szybko przygotowane. Przemiła obsługa. Dobra cena za taką jakość. Polecam 🖤

Jakość, która inspirowac się mogę, smaki, które czyń odczuwam. Najlepsze sushi obecnie! Zawsze bardzo świeże i pyszne składniki, a zestawy są prawdziwą sztuką❤️ Szczerze polecam 🙂

Najlepsze sushi w okolicy !!!!! Bardzo przyjemne, mniejsze miejsce z bardzo miłą obsługą. Jedzenie pyszne i świeże, obsługa potrafi świetnie doradzić. Zamówienia głównie na wynos, ale na miejscu są także kilka stolików, można tu zjeść na miejscu. Naprawdę polecam!

style=display:block

data-ad-client=ca-pub-2076771654377276

data-ad-slot=4149035554

data-ad-format=auto

data-full-width-responsive=true>

Informacja
Harmonogramy
  • Poniedziałek: 12:00 do 22:00
  • Wtorek: 12:00 do 22:00
  • Środa: 12:00 do 22:00
  • Czwartek: 12:00 do 22:00
  • Piątek: 12:00 do 22:00
  • Sobota: 12:00 do 22:00
  • Niedziela: 12:00 do 22:00
Go up